У топ-5: жіноча збірна України перемогла Росію на Кубку світу зі спортивної боротьби

Цими днями в Японії завершились міжнародні змагання зі спортивної боротьби. Мова йде про баталії на Кубку світу, що проходили у японському Наріто. У категорії “Жіноча боротьба” взяла участь і команда з України, яка у підсумку увійшла до топ-5 кращих команд на Кубку світу, передає прес-служба Асоціації спортивної боротьби України.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivski.info“, один з найзапекліших поєдинків виявився між збірними України та Росії. Спортсмени обох команд у рамках Кубку світу зі спортивної боротьби змагались за поточну перемогу та п’яте місце у загальному заліку. Українським дівчатам таки вдалось перемогти росіянок. Україна отримала перевагу над Росією на основі технічних балів: 25 проти 19. Зокрема, переможно виступили: Марія та Соломія Винник, Олена Кремзер, Тетяна Ріжко та Алла Белінська. Найкращою ж на Кубку світу в Японії показала себе Алла Белінська. Ця представниця української жіночої збірної здобула перемогу у всіх сутичках, яких брала участь. Зокрема, Алла перемогла росіянку, японку та китаянку, передає видання Укрінформ.

Абсолютними чемпіонами на Кубку світу стали господарі змагань – збірна Японії. Саме японки отримали почесне звання володарів чемпіонату та виявились найкращими борчинями у світі. Японська жіноча збірна обійшла команди США, Китаю та Монголії, які, відповідно, зайняли 2, 3 та 4 місця. Переможну п’ятірку, як вже зазначалось, закрила команда з України.

Зазначимо, цей рік, що завершується, був надзвичайно активним для дівчат-борчинь з української жіночої збірної та досить результативним. Адже команда здобула перемогу на чемпіонаті Європи та Європейських Іграх. Взяла 2-ге місце на чемпіонаті Європи U23 і 3-тє місце на чемпіонаті світу серед юніорів. Як результат – нашим українським борчиням вдалось здобути одразу 3 Олімпійські ліцензії та посісти 3-тє загальнокомандне місце, з чим їх і вітаємо!

Львів обрав своїх Почесних Амбасадорів: їх імена

Вчора, 28 листопада, у Львові відбулась ювілейна церемонія нагородження Почесних Амбасадорів міста - людей, які у всілякий спосіб сприяють розвитку міста Лева, популяризують його на...

Львівська борчиня отримала спортивного “Оскара”

30 березня на НСК "Олімпійський" відбулась XIII Всеукраїнська урочиста церемонія "Герої спортивного року". Учасниками заходу стали офіційні особи, чемпіони та призери Олімпійських ігор, зірки світового спорту,...