Об известной телеведущей из Львова Соломии Витвицкой

Ім’я Соломії Вітвіцької добре відоме в Україні як упізнаване усім ведучої ТСН на каналі “1+1” й журналістки, тому цікаво заглянути за ширму слави і розповісти про історію її шляху успіху, яка від кореспондентки новин стала відомою телеведучою. Більше на lvivski.info.

Перші успіхи та кар’єра телеведучої Соломії Вітвіцької

Народилася Соломія Вітвіцька шістнадцятого червня 1980 року в місті Броди на Львівщині. Згодом переїхала до Львова, де виросла та отримала вищу освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка, у якому Соломія навчалася на факультеті журналістики.

C:\Users\smail\Desktop\8482ee76-7aaf-4714-bc75-4d13962f05f1.jpg
Соломія Вітвіцька у Каліфорнії /РБК-Україна

У Львові почала працювати на своїй першій роботі на українському телеканалі НТА. Згодом, у 2002 році Соломія стає кореспонденткою новин та водночас ведучою авторської власної авторської передачі на радіостанції “Ера-FM”.

Однак робота переривається від’їздом Соломії Вітвіцької до Німеччини. Там, у Баварії, вона вступає в Університет Ерлангена — Нюрнберга, де навчається протягом кількох років. В Україну Соломія повертається у 2005 році та починає працювати у ЗМІ як репортерка на телеканалі “5 канал”.

Щоправда, вже у 2008 році Вітвіцька розпочинає кар’єру телеведучої на каналі “1+1”, яка принесла її найбільший успіх. Спочатку вона була кореспонденткою і на цій посаді працювала кілька років. Вже тоді робота приносила Соломії натхнення та енергію, незважаючи на те, що працювати доводилося дуже багато, знімати кілька сюжетів за день і часто жертвувати власними вихідними та особистим життям.

Згодом, починаючи зі серпня 2011 року Соломія Вітвіцька з’являється у щоденних прямих етерах програми “ТСН. Особливе”, що дозволяло чіткіше та впевненіше планувати свій час. Особливістю цієї передачі були яскраві образи самої ведучої — Соломії Вітвіцької: у кожен прямий етер вона виходила у вишуканих сукнях та костюмах, також образ доповнювали високі підбори та червона помада. 

Теми “ТСН. Особливе” стосувалися світського життя та новини з різних подій життя та творчості знаменитостей та культурні заходи. Проте випуски програми перестали виходити у 2014 році, що пов’язано з подіями Революції гідності.З того часу Соломія Вітвіцька працює ведучою ТСН на тому ж телеканалі “1+1”.

Про особисте життя, громадську діяльність та захоплення Соломії Вітвіцької

Цікаво, що Соломія Вітвіцька прийняла християнство вже у дорослому віці, у 2011 році вона охрестилася та прийняла перше причастя у київській церкві святого Василія Великого. У 2013 році Соломія одружилася з українським режисером Владом Кочатковим, проте пара розлучилася вже у 2021 році.

C:\Users\smail\Desktop\27639c02-a08b-4c73-8d2e-fb8c1ccef11c.jpg
З чоловіком Владом /Gazeta.ua

Найбільшим своїм захопленням Соломія Вітвіцька вважає подорожі, тому побувала у багатьох місцях та країнах, зазначаючи, що найбільше її вразили екзотичні Марокко та В’єтнам.  Свого часу разом з чоловіком вона відвідувала курси акторської майстерності. Ще раніше, у 2021 році озвучила роль пташки в українській версії мультфільму “Замбезія”.

Не можна оминути того, що Соломія вже довгий час, від початку війни на Сході України займається благодійністю. Оскільки її молодший брат Северин — військовий, вона їздила до нього у Крим за тиждень перед псевдо референдумом, як журналістка на місце подій і як сестра. Пізніше її брат переїхав в Миколаїв, а згодом пішов в АТО. З того часу Соломія, разом з волонтерами на кожних вихідних їздила на фронт та відвозила військовим медикаменти, їжу, одяг та іншу допомогу.  

Пізніше Соломія втілила ідею свого проєкту під назвою “Переможці”. Це програма про людей, які втратили на війні кінцівки, але не занепали морально. У 2016 році Соломія Вітвіцька знімалася для календаря “Щирі. Спадщина” в межах благодійного проєкту, який присвячений українському народному строю.

Також того ж року Соломія була нагородженя українською премією “Жінка ІІІ тисячоліття”.

Школьница из Львовщины получила три медали на чемпионате Украины по шахматам, который проходил в Давыдове

31 февраля в селе Давыдов, около Львова, завершился чемпионат Украины по шахматам среди юношей и девушек в возрастной категории до 12 лет. Одной из призеров...

 Омелян Бучацкий – один из пионеров украинского хоккея

Чимало відомих львів'ян стали відомими особистостями, знаходячись далеко за межами України. Серед таких був й відомий хокеїст та журналіст, Омелян Бучацький, пише lvivski.info. Перше знайомство...
.,.,.,.